نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: شک و تردید در زمان بچه دار شدن

1088
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27520
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

Question شک و تردید در زمان بچه دار شدن

سلام من سارا هستم 1 سال و 6 ماهه که ازدواج کردم در عین حال ترم 4 لیسانس هستم
    به دلیل ی سری مشکلات با پدر همسرم قهر هستم و از نظر عصبی در شرایط خوبی نیستم چند ماهه که همسرم شدیدا به داشتن فرزند علاقه خاصی نشون میده نه به اجبار فقط در حد حرف خودم هم همیشه عاشق بچه بودم و هستم
    از طرفی میتونم برای زایمان و بارداری مرخصی بگیرم اما چون شرایط زندگی همین الان هم خیلی روی درسم تاثیر گذاشته به طوری که یک ترم مشروط شدم میترسم از بچه دار شدن
    همسرم همش با دلداری دادن به من و این که حمایتم میکنه سعی میکنه آرومم کنه اما میترسم اولا از پس مادر بودن بر نیام دوما پشيمون بشم از بچه دار شدن زود سوما نتونم دانشگاه رو تموم کنم منظورم لیسانسه و در کل از زندگی متنفر بشم
    با توجه به این که دو ماهه از قرص های پیش از بارداری استفاده میکنم و خودم رو برای تیر ماه آماده کردم لطفا بهم بگید باید چیکار کنم تا بتونم تصمیم بگیرم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    تشکر شده 1,137 بار در 614 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : شک و تردید در زمان بچه دار شدن به علت ترس از عدم توانایی

نقل قول نوشته اصلی توسط Blue.comet74 نمایش پست ها
    به دلیل ی سری مشکلات با پدر همسرم قهر هستم و از نظر عصبی در شرایط خوبی نیستم چند ماهه که همسرم شدیدا به داشتن فرزند علاقه خاصی نشون میده نه به اجبار فقط در حد حرف خودم هم همیشه عاشق بچه بودم و هستم
    از طرفی میتونم برای زایمان و بارداری مرخصی بگیرم اما چون شرایط زندگی همین الان هم خیلی روی درسم تاثیر گذاشته به طوری که یک ترم مشروط شدم میترسم از بچه دار شدن
    همسرم همش با دلداری دادن به من و این که حمایتم میکنه سعی میکنه آرومم کنه اما میترسم اولا از پس مادر بودن بر نیام دوما پشيمون بشم از بچه دار شدن زود سوما نتونم دانشگاه رو تموم کنم منظورم لیسانسه و در کل از زندگی متنفر بشم
    با توجه به این که دو ماهه از قرص های پیش از بارداری استفاده میکنم و خودم رو برای تیر ماه آماده کردم لطفا بهم بگید باید چیکار کنم تا بتونم تصمیم بگیرم

عزیزم بهتره
    برنامه ریزی کنی تا اهدافت مانع پیشرفتت نشن
    اول درست رو تموم کن چیزی هم از درست نمونده بعد خودت رو آماده کن بچه دار شدن شرایطی میخاد که حتما باید داشته باشی پس عجله نکن با شوهرت صحبت کن فعلا وقت دارید با برنامه ریزی و...

3. کاربران زیر از محمدزاده بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,742 بار در 6,990 پست
    میزان امتیاز
    24

دوست عزیز شما کاملا درست میگید شرایط باردار شدن فعلا ندارید از نظر روحی. بارداری دوران حساسی و باید با ارامش و دور از تنش به سر برد تا هم روی مادر هم روی جنین تاثیر نذاره. بهتر اول با شوهرتون صحبت کنید و قانعش کنید که از نظر روحی فعلا در گیر هستید و بهتون کمک کنه زودتر به ارامش برسید و. وقتی احساس کردید که میتونید شخص سوم وارد زندگیتون کنید. اون موقع فکر باردار شدن باشید. موفق باشی
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

5. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    تشکر شده 1,211 بار در 755 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط Blue.comet74 نمایش پست ها
    اگر تصمیمتون برای باردار شدن جدی هست و همسرتون مانعی رو نمیپذیره !با خیال راحت باردار بشید .

نه درس مانعی برای بارداری شماست و نه شرایط روحی بدی دارید باوجود همسری حمایت گر ..

در دوران بارداری درستون رو هم بخونید و نیازی به مرخصی نیست ..مرخصی رو بزارید زمان زایمان اونهم اگر وقت امتحانات افتاد ..وگرنه درس خوندن و دانشگاه رفتن هیچ مانعی برای بارداری اینجاد نمیکنه و بالعکس ..فقط نیاز به حمایت همسر به بعد از زایمان و نگهداری نوزاد برای رفتن سر کلاسها دارید .

پس نگرانی بیخودی به خودتون راه ندیدو با انرژی تمام بچه دارشید .

7. کاربران زیر از ghazal1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    تشکر شده 6,747 بار در 2,688 پست
    میزان امتیاز
    13

من هم با غزل جان موافقم .

درسته سنی ندارید ولی بعضی بیماریهای پیش پا افتاده در مرد یا زن

مانند سندروم pco

واریکوسل

جراحی های شکمی در خانم

بارداری رو در دوران باروری برای مدتی یا تا پایان عمر با مشکل مواجه می کنه .

پس حالا که خدا رو شکر مشکلی ندارید برای بارداری اقدام کنید .

همسرتون هم که حمایتتون می کنه .

از طرفی ممکنه همین کوچولو اوضاع وروابط شما رو با خانواده همسر به خصوص پدر شوهر بهتر کنه .
    امضای ایشان
    خدا مرهم تمام دردهاست هر چه عمق

خراش های وجودت بیشتر باشد

خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای می گیرد

خدایا دردهایم دلنشین می شود

وقتی درمانم " تویی "

9. کاربران زیر از ستیلا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27520
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون در حقیقت نیاز شدیدی به اعتماد به نفس دارم که بخشیش رو با حرفاتون بدست میارم

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    تشکر شده 6,747 بار در 2,688 پست
    میزان امتیاز
    13

یه نکته ای که فراموش کردم اینه که

استفاده از بعضی از روش های جلوگیری از بارداری ممکنه در بعضی از خانم ها نازایی ایجاد کنه .

البته این نازایی ممکنه موقتی باشه ولی در مواردی دیده شده که خانم به خاطر استفاده نابجا از بعضی از روش ها تا پایان عمر حسرت

به آغوش کشیدن فرزند رو داشته .

اگر اسید فولیک مصرف می کنید تا زمان بارداری قطع نشه .
    امضای ایشان
    خدا مرهم تمام دردهاست هر چه عمق

خراش های وجودت بیشتر باشد

خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای می گیرد

خدایا دردهایم دلنشین می شود

وقتی درمانم " تویی "

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد